Iggy Azalea zbulon se është ndarë nga partneri i saj, reperi Playboi Carti

Iggy Azalea dhe Playboi Carti i kanë ndarë rrugët.

ShowBiz

25/10/2020 13:16

Iggy Azalea është ndarë nga partneri i saj, reperi Playboi Carti, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Reperja australiane, 30 vjeçare, konfirmoi lajmin të dielën duke postuar një mesazh të shkurtër në InstaStory.

“Ajo që doja të thoja natën e kaluar ishte se unë jam duke rritur djalin tim vetëm dhe nuk jam në një lidhje”, shkroi ajo.

Kujtojmë se dyshja së bashku e kanë edhe një fëmijë./Lajmi.net/