Iggy Azalea tregon se kush kujdeset për djalin pas ndarjes nga Playboi Carti

Iggy Azalea foli rreth kujdestarisë së djalit.

ShowBiz

27/10/2020 17:17

Iggy Azalea shkroi në Instagram të hënën për të bërë të qartë se babai i djalit të saj Onyx, Playboi Carti, është i përkushtuar pas ndarjes së tyre dhe i përfshirë në jetën e tij, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

“Asgjë që thash nuk e kishte kuptimin që babai i fëmijës nuk do të jetë pjesë e jetës së tij. Por, kam parë që shumë njerëz menduan të kundërtën që po them. Onyx është shumë i dashur nga prindi i tij, ka pasur dhe gjithmonë do të ketë që të dy prindërit”, ka shkruar ajo.

Artistja, emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Kelly, e bëri deklaratën një ditë pasi ajo ngarkoi dy fotografi të saj duke fjetur fëmijën e saj të dielën, vetëm disa orë pasi konfirmoi se ishte ndarë

Artistja e “Mo Bounce” dukej magjepsëse në të dy fotot, e veshur me grim të rëndë dhe veshje të zeza me stil ndërsa buzëqeshte butësisht në kamerë.

Fansat u tronditën në mënyrë të kuptueshme kur panë Onyx të fotografuar në faqen e Iggy, duke qenë se reperi më parë ishte zotuar se do ta mbante jetën e djalit të saj privat.

“Ajo që unë doja të thoja natën e kaluar ishte se unë jam duke rritur djalin tim vetëm dhe nuk jam në një lidhje,’ shkroi Iggy në një postim.

Iggy kishte lënë të kuptohet për ndarjen në postimet e fshehta të Instagram vetëm disa orë më parë.

Iggy dhe Carti, 24 vjeç, (emri i vërtetë Jordan Terrell Carter) filluan lidhjen më 2018 dhe kishin atë që shumë njerëz do ta përshkruanin si një marrëdhënie perfekte. Çifti u nda për pak kohë në dhjetor të vitit të kaluar, kur Iggy deklaroi në Instagram se ajo ishte ‘beqare’.

Sidoqoftë, ata u pajtuan pak më vonë.

Këngëtarja e Sally Walker zbuloi së pari se ajo kishte një djalë në qershor, pas javësh spekulimesh që ajo do të kishte lindur në fshehtësi. /Lajmi.net/