Ibrahimoviq me goditje “rrufe” nga penalltia, Udinese kundërpërgjigjet pas tre minutave

Janë shënuar dy gola të shpejt në ndeshjen ndërmjet Udineses dhe Milanit në Serie A. Milani e barazoi rezultatin 1:1 me golin e Ibrahimoviq nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e tretë shtesë të pjesës së parë. Megjithatë, vendasit u kundërpërgjigjën me golin e dytë vetëm tre minuta më vonë me autor Beto.…

Sport

18/03/2023 21:39

Janë shënuar dy gola të shpejt në ndeshjen ndërmjet Udineses dhe Milanit në Serie A.

Milani e barazoi rezultatin 1:1 me golin e Ibrahimoviq nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e tretë shtesë të pjesës së parë.

Megjithatë, vendasit u kundërpërgjigjën me golin e dytë vetëm tre minuta më vonë me autor Beto.

Ballafaqimi ndërmjet Udineses dhe Milanit po luhet në kuadër të javës së 27-të në Serie A.

VIDEO