I zhgënjyer nga humbja, trajnerit të Hamburgut i del punë edhe me kameramanin

Skuadra e Stuttgartit arriti fitore 3 me 0 në shtëpi ndaj Hamburgut në ndeshjen e parë të barazhit për mbetje/futje në Bundesliga. Pas ndeshjes, trajnerit të Hamburgerit, Tim Walter i doli punë edhe me kameramanin, shkruan Lajmi.net Kameramani po bënte xhirime “live”, kurse trajneri 47-vjeçar i bërtet dhe i thotë atij të largohet. Golat në…

Sport

02/06/2023 13:14

Skuadra e Stuttgartit arriti fitore 3 me 0 në shtëpi ndaj Hamburgut në ndeshjen e parë të barazhit për mbetje/futje në Bundesliga.

Pas ndeshjes, trajnerit të Hamburgerit, Tim Walter i doli punë edhe me kameramanin, shkruan Lajmi.net

Kameramani po bënte xhirime “live”, kurse trajneri 47-vjeçar i bërtet dhe i thotë atij të largohet.

Golat në fitoren e Stuttgartit i shënuan: Mavropanos, Vagnoman dhe Guirassy.

Ndeshja kthyese zhvillohet më 5 qershor nga ora 20:45 në stadiumin “Volksparkstadion”./Lajmi.net/