“I thash mjekut aman hiqmi”, ka abortuar fëmijët binjakë, Arjola Demiri rrëfen historinë rrënqethëse

19:00 | 14 Tetor 2021

Aktorja po vazhdon qëndrimin e saj në shtëpinë e vëllaut të madh.

Arjola Demiri ka biseduar me Monika Lubonjën në “Big Brother Vip” e cila ka treguar një histori të jetës së saj, shkruan lajmi.net.

Ajo flet për abortin e dy binjakëve për shkak se ajo nuk ndihej mirë ndërkohë aktorja shtoi se bashkëshorti i saj nuk kishte kujdes gjatë mardhënieve intime.

“Kam shkuar te mjeku dhe i kam thënë aman hiqmi”, ka thënë ndër të tjera ajo./Lajmi.net/