I tha Thaçit të shkojë në Hagë, komentuesit e kryqëzojnë Albin Kurtin – Lajmi.net
I tha Thaçit të shkojë në Hagë, komentuesit e kryqëzojnë Albin Kurtin
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 13:49, 10 January 2019
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është kritikuar nga qytetarët në rrjetin social Facebook.

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dje e ka sulmuar ashpër presidentin e vendit, Hashim Thaçin, shkruan lajmi.net.

Në një postim të tij në profilin zyrtar në rrjetin social Facebook, Kurti i kishte thënë presidentit Hashim Thëçi, që ai të shkojë në Hagë.

Lexo edhe: 

Albin Kurti: Ti Hashim, shko në Hagë!

Por, këtë qasje të tij nuk e kanë pritur fare mirë qytetarët, të cilët e kanë kryqëzuar me komente nëpër rrjete sociale./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO