I shpëtoi ushtrisë, Son rikthehet me medalje te Tottenhami – Lajmi.net
I shpëtoi ushtrisë, Son rikthehet me medalje te Tottenhami
Autori: Lajmi.net Sport 20:41, 14 September 2018
Ai pritet të luajë ndaj Liverpoolit nesër në vend të Dele Allit, i cili u lëndua.

I shpëtoi ushtrisë, duke fituar medaljen e artë në Lojërat Aziatike me Korenë e Jugut.

Futbollisti i Tottenhamit, Son, është kthyer te skuadra londineze, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai e ka marrë me vete edhe medaljen e artë olimpike të fituar në eventin aziatik.

Klubi e ka pritur në mënyrë të ngrohtë.

Son pritet të luajë ndaj Liverpoolit nesër në vend të Dele Allit, i cili u lëndua. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO