I publikojnë gjithë fotot intime, aktori Berk Okay sqaron fansat

Duket sikur dikush ka vendosur ta nxjerrë zbuluar aktorin e njohur, Berk Okay i cili luan tek ‘Savasci’.

ShowBiz

03/04/2018 14:16

Vetëm pak ditë më parë bashkëshortes së tij i hack-uan Instagramin ku i postuan fotot lakuriq të aktorit. Këto foto më pas bënë xhiron e rrjetit.

Nuk vonoi shumë dhe u publikua edhe një foto e bashkëshortes së tij ku shfaqej me hundën e fashuar dhe ku shkruhej: “Ndihmë, më rrahu burri”. Ajo ka nxituar menjëherë të sqarojë situatën me anë të avokatit ku sqaroi se fotoja ëhstë bërë kur ajo i ëhstë nënshtruar një ndërhyrjeje në hundë dhe e mbylli Instagramin.

Por hackera-t vazhduan sulmin. Pasi Instagrami u hap sërish, i postuan një video ku Berk Oktay shfaqet duke kërcyer lakuriq me një vajzë e cila sipas hackerave ka qenë e martuar dhe e ka lënë burrin për para. Ndërkohë çifti nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me këtë incident..lapsi