Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

I ‘ndau’ pandemia, Arbenita kujton këtë moment me Feron

19:30 | 7 Prill 2020

Arbenita Ismajli e ka kujtuar një moment me reperin Fero.

Reperin Fero dhe të dashurën e tij Arbenitën i ka ‘ndarë’ pandemia, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se situata është e jashtëzakonshme dhe se nuk po kanë mundësi të udhëtojnë, çifti momentalisht janë në karantina të ndara.

Ishte Arbenita ajo e cila së fundmi tha se po i mungon shumë Fero ndërsa tani e ka publikuar edhe një tjetër moment me të.

Modelja foton e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram dhe dyshja duken shumë të lumtur./Lajmi.net/