I lodhur nga koronavirusi, ylli latin dëshiron t’iu kthehet koncerteve

Maluma pret me padurim koncertet.

ShowBiz

04/06/2020 21:01

Për shkak të pandemisë COVID-19, artistët po pësojnë humbje të mëdha financiare nga anulimi i koncerteve, shkruan lajmi.net.

Ata presin me padurim që ato të fillojnë dhe t’i kthehen punës me ritmin që e kanë bërë para kësaj periudhe.

Ylli latin, Maluma, me anë të një postimi që e bëri së fundi në Instagram, thotë se dëshiron t’iu kthehet sa më shpejt koncerteve.

“Në dreq koronavirusi, dua të kthehem në turne tani”, ka shkruar ai në fotografinë ku shihet duke treguar gishtin e mesit. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CA_tPHGHMnO/