I keqësohet gjendja duke pritur autobus, ndërron jetë në spital – Lajmi.net
I keqësohet gjendja duke pritur autobus, ndërron jetë në spital
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:06, 12 February 2019
Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në Pejë.

Një person në lagjen Dardania në Pejë, në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net.

Sipas Policisë, viktima gjersa ishte duke pritur në një stacion të autobusëve, i ishte keqësuar gjendja shëndetësore.

Viktima është dërguar në spital, nga mjeku është konstatuar vdekja e tij.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO