I kaloi pushimet me Ritën, por ja çfarë i ka shkruar Hamilton, Dua Lipës – Lajmi.net
I kaloi pushimet me Ritën, por ja çfarë i ka shkruar Hamilton, Dua Lipës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:49, 11 February 2019
Dua Lipa ka fituar dy çmime në ceremoninë "Grammy Awards".

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, i ka fituar dy çmime në dy kategori në ‘Grammy Awards’, atë “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast urimet kanë qenë të shumta dhe nuk ka munguar edhe ai i Lewis Hamilton.

“Përgëzime”, i ka shkruar ai Dua Lipës pas suksesit që ka arritur. Kujtojmë se më parë është përfolur për një lidhje të mundshme mes Rita Orës dhe Lewis Hamiltonit pasi dyshja i kanë kaluar pushimet së bashku në Mal të Zi, mirëpo më pas është potencuar se ata janë vetëm miq të mirë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO