I hyri muzikës si një rep artiste por Rina ka një befasi për fansat

Rina Balaj ishte njëra ndër mysafiret e emisionit 'Mirage'.

ShowBiz

24/06/2018 23:48

Rep artistja e re e cila i hyri fuqishëm kësaj rruge ka folur për fillimet e para të karrierës së saj muzikore, shkruan lajmi.net

E ka zbuluar nëse ka diçka më shumë se shoqëri mes saj dhe Feros dhe ka një befasi për fansat e saj të cilën do ta kuptoni në videon në vazhdim./Lajmi.net/

YouTube player