I Forti Bieber në shtrat

Modelja braziliane Tati Neves e pranon se ka bërë seks me Justin Bieber në një hotel të Buenos Aires të Argjentinës, gjatë turneut të fundit të këngëtarit kanadez. 27 vjeçarja e postoi një video, ku e kishte xhiruar këngëtarin e adoleshentëve duke fjetur, pas një nate që kishte kaluar me të.   “Ishte e mrekullueshme…

ShowBiz

12/11/2013 12:30

Modelja braziliane Tati Neves e pranon se ka bërë seks me Justin Bieber në një hotel të Buenos Aires të Argjentinës, gjatë turneut të fundit të këngëtarit kanadez.

27 vjeçarja e postoi një video, ku e kishte xhiruar këngëtarin e adoleshentëve duke fjetur, pas një nate që kishte kaluar me të.

Tati në bikine me ngjyrat e flamurit të Kosovës.

 

“Ishte e mrekullueshme dhe e paharrueshme. Ai ka një trup tërheqës të dhe dukej shkëlqyer i zhveshur. Më dëgjoni mua, ai është i kompletuar dhe mjaft i ‘fortë’ në shtrat”, ka thënë braziliania për tabloidin britanik ‘The Sun’.

Bieber gjumashi.