I dashuri i Morenës me limuzinë super luksoze! Kështu duket përbrenda

18:49 | 10 Qershor 2018

Ka javë që po qarkullojnë lajme për lidhjen e Morena Tarakut me Sasha Sobhani-n.

I dashuri i saj iranian, miliarder, në mënyrë indirekte e ka konfirmuar madje lidhjen e tij me bukuroshen shqiptare, shkruan lajmi.net

Sasha e ka mësuar fjalën ‘Të dua’ dhe e shkruan atë në shqip e si duket po kalon momente të këndshme me Morenën.

Përveç se është i dashuri i saj emri i tij po qarkullon në media edhe për jetën super luksoze që bën. Ju njohim tani me limuzinën e tij./Lajmi.net/

screenshot_3 screenshot_2