I bëjnë ‘diss-a’ njëri-tjetrit me statistika por ky është raporti mes Luanës dhe Ermalit

Të dy janë prezantues në emisione të ndryshme në televizione të ndryshme.

ShowBiz

09/11/2017 21:01

Por, Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi kanë emisionet në të njëjtën ditë dhe kohë, duke u bërë kështu rivalë të njëri-tjetrit, edhe pse dikur punuan në të njëjtin TV, shkruan lajmi.net

Madje, ata i kanë bërë ‘dissa’ njëri-tjetrit, duke publikuar statistika të shikueshmërisë, e duke treguar se sa shumë shikohen.

Mirëpo, Luana dhe Ermali nuk janë edhe aq rivalë sa duken.

Kjo se, në një video të hedhur në Instagram nga ana e Ermalit, Luana i bëri ‘like’, duke treguar kështu se pavarësisht konkurrencës, ata janë miq./Lajmi.net/

23483046_2420911238134363_1924448740_o