Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

‘Hyrrem’ pozon buzë liqenit, merr vëmendje me dekolte të hapur

15:40 | 15 Gusht 2020

Foto: Instagram

‘Hyrrem’ erdhi tërheqëse në fotografitë e fundit.

Meryem Uzerli është një ndër aktoret më të njohura të telenovelave turke dhe njëherësh shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Aktorja tek shqiptarët njihet me rolin e sulltaneshës “Hyrrem”, ndërsa ka bërë famë edhe me të tjera role.

Derisa fansat presin me padurim projektet e saj të reja, Meyrem po i mban ata të informuar me fotografitë që i sjell në rrjete sociale.

Në imazhet e fundit, aktorja pozoi pranë një liqeni, e veshur me një fustan të zi, ndërsa tërheq vëmendje me dekolte të hapur. /Lajmi.net/