Humb jetën 16-vjeçari nga Kukësi derisa po lahej në Liqenin e Fierzës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kukës.

Lajme

09/06/2020 16:17

Rreth orës 14:25, në liqenin e Fierzës, në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm, duke u larë në liqe, është mbytur shtetasi K.S., 16 vjeç, banues në lagjen Gostil, Kukës.

Për gjetjen e 16 vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e Policisë dhe në bashkëpunim me familjarët dhe peshkatarët është gjetur i pa jetë nga peshkatarët e zonës. njofton Abcnews.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.