Të Infektuar: 71.908

Të Shëruar: 61.394

Të Vdekur: 1.634

Hoti në Klinë: Vetëm me LDK-në shteti ka normalitet

16:52 | 16 Janar 2021

Kryeministri i Kosovës, njëherit kandidat i LDK-së për të parin e qeverisë në zgjedhjet e 14 shkurtit ka vizituar Klinën.

Nga aty, Hoti ka sjellur një mesazh nga takimi që ka pasur me simpatizantë dhe struktura të partisë në këtë komunë.

“Mesazhi nga Klina, vetëm me LDK-në shteti ka normalitet!”, ka shkruar Hoti.

Ai ka premtuar se do të përkrahin bizneset sepse sipas tij janë shtyllë e rëndësishme për ekonominë e vendit.

Postimi i plotë:

Mesazhi nga Klina, vetëm me LDK-në shteti ka normalitet!

Takim me struktura dhe simpatizantë diskutuam për rrugën drejt fitores sonë të përbashkët.

Vullneti dhe entuziazmi i tyre tregonte qartë nevojën për të vazhduar me frymën e shtëpisë sonë politike.

Do të përkrahim bizneset sepse janë shtyllë e rëndësishme për zhvillimin ekonomik të vendit.

Zoti e bekoftë Klinën!

Zoti e bekoftë LDK-në!. /Lajmi.net/