Hoti flet për dialogun, Isa Mustafa i fokusuar e dëgjon me shumë vëmendje

Në Akademinë e Shkencave dhe të Arteve të Kosovës është duke u mbajtur një diskutim për dialogun.

Lajme

10/06/2020 13:53

Aty i pranishëm është edhe kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, shkruan lajmi.net.

Bashkë me Hotin, janë edhe zyrtarë të tjerë të lartë të LDK-së, përfshirë liderin e partisë së tij, Isa Mustafa.

Ky i fundit është parë të jetë i interesuar të dëgjojë fjalimin e Hotit në lidhje me dialogun me Serbinë. /Lajmi.net/