Horoskopi, për datën 1 shkurt

Dashi Mos prisni asgjë nga kjo ditë, sepse në këtë mënyrë gjithçka që do t’ju ndodhë rastësisht, do t’ju duket më e bukur. Përkushtohuni seriozisht për të arritur objektivat që keni menduar. Demi Mos bëni hapa mbrapsht nëse ndjeni me zemër se duhet të hapeni plotësisht. Ndiqni instinktin, pastaj personit special i pëlqeni kështu siç…

Fun

01/02/2016 05:25

Dashi

Mos prisni asgjë nga kjo ditë, sepse në këtë mënyrë gjithçka që do t’ju ndodhë rastësisht, do t’ju duket më e bukur. Përkushtohuni seriozisht për të arritur objektivat që keni menduar.

Demi

Mos bëni hapa mbrapsht nëse ndjeni me zemër se duhet të hapeni plotësisht. Ndiqni instinktin, pastaj personit special i pëlqeni kështu siç jeni. Ndryshoni pamjen për t’u kënaqur me veten.

Binjakët

Këtë të hënë përdoreni për të vënë rregull mes ideve tuaja. Në ditët e fundit keni përjetuar shumë të reja dhe për këtë fakt jeni konfuz. Tani është momenti për të menduar për të ardhmen.

Gaforrja

Më në fund, do t’ia dilni të flisni gjatë dhe me qetësi me personin që së shpejti do të punoni; rregulloni së bashku një plan luftimi preciz dhe të detajuar për të përballur vështirësitë.

Luani

Do të shuani një kuriozitet që ju ka munduar për shumë kohë, duke ju lejuar që të qetësoheni e të bëni projekte për të ardhmen. Përfshini një person të familjes për këshilla.

Virgjëresha

Pavarësisht se është fillim jave është mirë të fikni telefonin dhe izoloheni të paktën për ndonjë orë nga bota e jashtme; keni absolutisht nevojë për të rigjetur një dimension që të jetë vetëm i juaji, për t’ia nisur nga fillimi.

Peshorja

E dinit shumë mirë se nuk do të ishte e lehtë që të ndërmerrnit rrugën që keni vendosur, edhe pse ende nuk jeni të bindur njëqind për qind për të bërë atë që po bëni. Zemra juaj duket se nuk po vendos.

Akrepi

Sot do të thoni të njëjtat fjalë të thëna pak kohë më parë, por nuk do të kenë më të njëjtin efekt. Nuk mendoni se duhet të ndryshoni mënyrën se si t’i shihni gjërat?!

Shigjetari

Mos u prekni nga nervozizmi i shkaktuar veçanërisht nga gjumi i paktë. Gjatë pasdites përfitoni nga momenti i qetësisë për të pushuar e për t’u ndier më mirë.

Bricjapi

Kushtojini vëmendje të veçantë asaj që do të ndjeni përreth jush, sepse do t’ju shfaqen sugjerime shumë të dobishme për atë që do të bëni gjatë ditës. Përqendrohuni më shumë te vetja, jo për egoizëm.

Ujori

Insistoni ndaj një personi derisa ta shkatërroni: nuk dëshironi të shkoni deri në këtë cak por në këtë rast, sjellja është më shumë se e justifikuar. Ecni drejt në rrugën tuaj pa u influencuar.

Peshqit

Pranoni dorën e atij personi që do t’ua shtrijë, do të jetë një ndihmë e rëndësishme për të bërë hapin e parë në drejtim të lumturisë dhe qetësisë. Pasdite ndiqni instinktin e momentit.