“Homie” publikon këngen “Sa me nxe”

Reperi i ri nga Prishtina, Yll Llonçari, a.k.a. "Homie" ka publikuar këngen e tij të re "Sa me nxe".

ShowBiz

17/08/2014 22:55

Kënga është pjesë e mixtape-it të tij të titulluar “Yll”.

Homie duket se është një ndër reperët që ka krijuar stilin e tij unik dhe mund të premtojë shumë në të ardhmën e showbizit.

Për me shumë dëgjoni këngen (kujdes +18 vjeç, teksti i këngës ka përmbajtje eksplicite):