Hoffenheim shumë afër nënshkrimit me Angelino

Skuadra e Hoffenheimit është shumë afër nënshkrimit me mbrojtësin anësor të Hoffenheimit, Angelino. Mbrojtësi është i vendosur që të ndërrojë ambient në këtë verë dhe është pikërisht Hoffenheimi favorit për të nënshkruar me të, transmeton lajmi.net. Lojtari pati edhe disa kërkesa nga Premier League, por largimi nga Gjermania duket se nuk po i leverdisë. Angelino…

Sport

04/08/2022 15:08

Skuadra e Hoffenheimit është shumë afër nënshkrimit me mbrojtësin anësor të Hoffenheimit, Angelino.

Mbrojtësi është i vendosur që të ndërrojë ambient në këtë verë dhe është pikërisht Hoffenheimi favorit për të nënshkruar me të, transmeton lajmi.net.

Lojtari pati edhe disa kërkesa nga Premier League, por largimi nga Gjermania duket se nuk po i leverdisë.

Angelino është mbrojtës i majtë, mirëpo mund të luajë edhe në disa pozita të tjera. /Lajmi.net/