Të Infektuar: 39.057

Të Shëruar: 24.427

Të Vdekur: 1.005

Historia e çuditshme e jetës seksuale së Angelina Jolie

18:21 | 22 Nentor 2020

Foto: Google

Angelina Jolie ka pasur një jetë të çuditshme seksuale.

Angelina dikur pretendoi se kishte fjetur vetëm me katër burra, tre prej të cilëve ishin burrat e saj, shkruan Daily Mail.

Por Angelina Jolie ka përjetuar një histori seksuale më të çuditshme se gjithçka që Hollywood mund të ëndërrojë. 41-vjeçarja tronditi botën kur ajo bëri kërkesë për divorc nga burri i saj prej dy vitesh Brad Pitt, duke përmendur ‘dallime të papajtueshme’, transmeton lajmi.net.

Duket se jeta seksuale e aktores kishte filluar që në parashkollor.

‘Unë isha anëtare e një grupi të quajtur ‘Kissy Girls’. Isha shumë seksuale në kopsht, tha ajo për OK! Revistën në vitin 2007.

Jolie humbi virgjërinë në moshën 14 vjeçare me bekimin e nënës së saj, ku gjërat më pas morën një kthesë më të errët për adoleshenten, e cila kishte një histori të vetëlëndimit dhe një magjepsje të adoleshentëve me thika.

‘Unë kisha filluar të bëja seks me të dashurin tim dhe seksi dhe emocionet nuk ndiheshin sa duhet. Unë nuk isha më një vajzë e vogël, ‘tha ajo, “Në një moment duke dashur të ndjehem më afër të dashurit tim, unë kapa një thikë dhe e prerë atë. Ai më preu përsëri”. “Ne ishim të mbuluar me gjak. Atëherë sa herë që ndihesha e bllokuar, do të preja veten. Kam shumë shenja. Ishte një moshë kur ndihesha aventureske dhe pas disa birrave ndodhën gjëra.”.

Deri në moshën 20 vjeç, aktorja kishte bërë ‘pothuajse çdo drogë të mundshme’, përfshirë kokainën, ekstazën, LSD dhe ‘heroinën e saj të preferuar’. Ajo i dha merita burrit të saj të parë Jonny Lee Miller që e largoi atë nga ‘ditët e saj të errëta’. Të dy u takuan dhe filluan të takoheshin në setin e filmit të tyre Hackers të vitit 1995; ajo më vonë pretendoi se kjo ishte marrëdhënia e saj e parë seksuale që nga i dashuri i saj i parë.

Ajo u nda nga Britaniku kur filmi përfundoi, gjë që e çoi atë në lidhjen e saj të parë të të njëjtit seks me modelen-aktore Jenny Shimizu, të cilën ajo u takua në setin e Foxfire të vitit 1996. ‘Unë ndoshta do të isha martuar me Jenny Shimizu nëse nuk do të isha martuar me burrin tim,’ zbuloi Jolie në një intervistë vite më vonë. ‘Unë u dashurova me të në sekondën e parë që e pashë.’ Ishte ndërsa po xhironte Foxfire Jolie u rilidh me Miller, dhe u martua përfundimisht në Mars 1996.

Vitin pasues ajo bëri bujë kur u fotografua duke puthur vëllain e saj Haven plot me buzë në prapaskenë në Golden Globes 2000, duke bërë të njëjtën gjë tre muaj më vonë në tapetin e kuq të Academy Awards.

Pasi mori Oskarin e saj të parë – Aktorja më e mirë në rol dytësor për vajzë, e ndërprerë – ajo hapi fjalimin e saj të pranimit duke i thënë turmës ‘Unë jam aq e dashuruar me vëllain tim tani’. Atë muaj ajo filloi të dilte me Billy Bob Thornton, dhe dy muaj më vonë u martuan në Las Vegas./Lajmi.net/