Heynckes parashikon shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Heynckes parashikon shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:48, 12 April 2018
Jupp Heunckes nuk ka preferencë në lidhje me kundërshtarin e shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heunckes nuk ka preferencë në lidhje me kundërshtarin e shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ai ka thënë se secila ndeshje do të jetë e vështirë.

“Asnjë trajner nuk ka ndonjë preferencë”, deklaroi Heynckes pas ndeshjes me Sevillan, përcjell “lajmi.net”.

“Shikojeni çfarë i ndodhi Barcelonës. Ndeshjet do të jenë të barabarta”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO