‘Helem’ i Getinjos mes tekstit eksplicit dhe klipit erotik (Video+18)

Reperi Getinjo ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Helem’.

ShowBiz

01/03/2017 19:38

Ka disa ditë që kënga e tij është komentuar nga mediet për shkak të pjesëve ‘hot’ por nuk është pritë që do jetë kaq, shkruan lajmi.net

E tani që është lansuar kjo këngë, është parë që reperi puthet e ledhatohet me modelen e klipit.

Përpos klipit, vëmendje merr edhe pjesa e dytë e këngës me përmbajtje mjaft eksplicite duke përshkruar ecurinë më intime të një mashkulli dhe femre.

Si do që të jetë ‘Helem’ e Getinjos ka filluar menjëherë nga fansat e tij e shumtë./Lajmi.net/

YouTube player