Heidi nuk e sheh Romeon si lider, bëhet debat mes banorësh

Romeo dhe Heidi janë një çiftët e krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Çifti gjatë kësaj jave kanë pasur një krizë të vogël në marrëdhënien e tyre, e kjo ka ardhur pas pyetjes së Arbër Hajdarit, shkruan lajmi.net. “E sheh si lider Romeon apo Julin?”, ishte pyetja të cilës Heidi nuk u përgjigj.…

ShowBiz

24/02/2024 21:33

Romeo dhe Heidi janë një çiftët e krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Çifti gjatë kësaj jave kanë pasur një krizë të vogël në marrëdhënien e tyre, e kjo ka ardhur pas pyetjes së Arbër Hajdarit, shkruan lajmi.net.

“E sheh si lider Romeon apo Julin?”, ishte pyetja të cilës Heidi nuk u përgjigj.

Banorët thanë se ndonëse ajo nuk e tha emrin, e shikoi Julin e kjo u bë debat brenda shtëpisë.

Pasi debatit, Ledioni nuk i la pa i ngacmuar ata.

Heidi u pyet nga Ledioni “Pse nuk ulesh pranë Romeos në Prime?”.

“Duam të kemi përball njeri tjetrin të shikohemi në sy dhe kështu kuptohemi më mirë”, u përgjigjen Heidi dhe Romeo.

“Kur ishim pranë njeri-tjetrit, përfunduam në ferr”, ka thënë më tej Romeo./Lajmi.net/

YouTube player