Heidi Klum në superformë në reklamën për linjën e re të të brendshmëve (Foto/Video)

Mosha për Heidi Klum duket se nuk do të thotë shumë, sidomos për pamjen e saj.

ShowBiz

28/09/2015 13:12

Ish-modelja e Victoria’s Angels, Heidi Klum, përsëri pozon vetë për reklamën e linjës më të re të të brendshmëve të krijuar nga ajo.

‘Heidi Klum Intimates’ vjen me serinë e radhës ndërsa Klum shihet e gjallë dhe në super formë në pozat e reklamës./Lajmi.net

hei1

hei2

hei3

hei4

hei5

hei6