Haye – Bellew, caktohet data e meçit, zhvillohet në Londër (FOTO)

David Haye dhe Tony Bellew kanë arritur marrëveshje për të ndeshur mes vete në mars të vitit të ardhshëm.

Sport

25/11/2016 16:57

Një natë spektaluare boksi na pret më 4 mars të vitit të ardhshëm në Londër, në Arenën O2.

David Haye do të përballet me Tony Bellew  në luftën e vlefshme për titullin ‘WBC cruiserweight’.

Kujtojmë se Haye meçin e fundit e ka zhvilluar në muajin maj kundër boksierit kosovar Arnolld Gjergjaj, të cilin e hodhi në dysheme për vetëm dy minuta, shkruan lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.