Hava Muhaxheri – shoferja e parë e autobusit në Kosovë /VIDEO – Lajmi.net
Hava Muhaxheri – shoferja e parë e autobusit në Kosovë /VIDEO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:22, 13 March 2018
Hava Muhaxheri është shoferja e parë e autobusit në Kosovë. Muhaxheri është nga një fshat në Ferizaj dhe thotë se njerëzit në rrugë e përgëzojnë për profesionin e saj.

Gjithashtu thotë se ka pasur edhe komente negative duke thënë se si është e mundur që një grua ta vozisë një autobus të gjatë 18 metra?!

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO