Haradinaj uron xhudistet kosovare për medaljet në Grand Prix – Lajmi.net
Haradinaj uron xhudistet kosovare për medaljet në Grand Prix
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 15:43, 9 November 2018
Ramush Haradinaj ka uruar Majlinda Kelmendin, Distria Krasniqin dhe Nora Kelmendin për medaljet e fituara sot.

Kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar Majlinda Kelmendin, Distria Krasniqin dhe Nora Kelmendin për medaljet e fituara sot.

“Tri medalje, dy të arta dhe një e argjendtë, për Republikën tonë, në garën ndërkombëtare Grand Prix në Tashkent të Uzbekistanit, janë dhurata madhështore që na e përgatitën sot xhudistet tona”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në Facebook, transmeton lajmi.net.

“Urime Majlinda, Distria e Nora”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO