Haradinaj uron Nismën në 10 vjetorin e themelimit: Të bashkuar i sjellim fitore Kosovës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar Nismën në 10 vjetorin e themelimit të partisë. Haradinaj bashkë me kolegë, kanë marrë pjesë në shënimin e 10-vjetorit të Nisma Socialdemokrate. Ai me këtë rast ka thënë se partneriteti me Nismën Socialdemokrate do t’i sjell fitore Kosovës. “Të vetëdijshëm për vështirësitë që po…

Lajme

24/02/2024 20:27

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar Nismën në 10 vjetorin e themelimit të partisë.

Haradinaj bashkë me kolegë, kanë marrë pjesë në shënimin e 10-vjetorit të Nisma Socialdemokrate.

Ai me këtë rast ka thënë se partneriteti me Nismën Socialdemokrate do t’i sjell fitore Kosovës.

“Të vetëdijshëm për vështirësitë që po kalon vendi, vetëm të bashkuar do t’i sjellim fitore Kosovës”, shtoi Haradinaj.

AAK, Nisma dhe Forumi Intelektual E-2030 janë dakorduar për koalicion, për zgjedhjet e ardhshme parlamentare. /Lajmi.net/

Postimi i plotë: