‘Halloween’ në parketin e Lakers – yjet e skuadrës stërviten me kostume

Kampionët e NBA janë kthyer sonte në ‘super-heronj’ edhe me kostume.

Sport

31/10/2020 20:43

Lojtarët e Los Angeles Lakers kanë zbritur sot në parket me kostume të ndryshme, për të shënuar ditën e ‘Halloween’.

Dwight Howard dhe lojtarë të tjerë të gjithë kanë zgjedhur kostumet e tyre, siç shihet në fotot e publikuara nga faqja zyrtare e Lakers, përcjell lajmi.net

‘Spiderman’ shihet teksa qëllon nga distanca për tri pikët.

Kostumet e lojtarëve të Lakers përkojnë me paraqitjet e tyre heroike në fazën e ‘Play Off’, kur erdhe fitonin titullin e kampionit./Lajmi.net/