Halil Matoshi: Mongolezi monstrum Kastriot Myftaraj…

17:22 | 8 Gusht 2016

Halil Matoshi

Myftaraj sot tha se nuk është krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit, pasi që ajo përfaqëson Kosovën e jo shqiptarët.

Pas fyerjes që analisti nga Shqipëria, Kastriot Myftaraj, i bëri Majlinda Kelmendit dhe kosovarëve, ka reaguar analisti i njohur kosovar, Halil Matoshi.

“Fotografia = 1000 fjale: Duhet me qene idiot mongolez si monstrumi Kastriot Myftaraj qe perpiqet me i nxit kosovaret mos me i dhane besnikri e dashuni atdheut te tyne te vetem, Kosoves! P.S. Jam krenar qe jam kosovar!”, ka shkruar Matoshi, transmeton lajmi.net.

Myftaraj sot tha se nuk është krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit, pasi që ajo përfaqëson Kosovën e jo shqiptarët. /lajmi.net/