Hakmarrja për Dronin, kryetitull i gazetave serbe (Foto)

Fitorja e Serbisë në Elbasan i ka ngritur në peshë mediat serbe të cilat i kanë dhënë një hapësirë të madhe ngadhënjimit të ekipit përfaqësues të tyre për fitoren në ‘Elbasan Arena’.

Sport

09/10/2015 08:22

Shumica e të përditshmeve në Beograd, ballinat e sotme i kanë mbushur me artikuj për ndeshjen e mbrëmshme futbollistike.

Ato nuk e kanë harruar Dronin e Ballistit, dhe fitoren e mbërmshme e kanë cilësuar si një hakmarrje për atë që kishte ndodhur në stadiumin e Beogradit, ku ishin shfaqur dy heronjt shqiptarë, Ismail Qemali dhe Isa Boletini. /lajmi.net

a

aa