Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit

22:42 | 11 Shtator 2019

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj I PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.