‘Hajmali’ rikthen Çiljetën në ‘Kënga Magjike’ pas dy vitesh

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është rikthyer në ‘Kënga Magjike2017’ pas dy vitesh shkëputje.

ShowBiz

12/11/2017 23:50

‘Hajmali’ mban titullin kënga e saj e re me të cilën ajo u paraqit sonte në këtë festival të këngës, shkruan lajmi.net

Ajo në vitin 2014 ishte pjesëmarrë me këngën ‘Nuk e di pse më do’.

Kujtojmë se Çili mbetet njëra ndër këngëtaret më të komentuara për paraqitjet e saj skenike dhe stilin që e bën të duket shumë seksi.

Emri i saj është lakuar për gjoksin gjigant i cili u bë kryetitull i lajmeve rozë edhe pas zvoglimit./Lajmi.net/

YouTube player