Hailey Bieber publikon një tjetër foto eksplicite me bashkëshortin

Hailey Bieber ka bërë postimin e radhës.

ShowBiz

14/10/2019 16:14

Hailey Bieber momente më parë ka hyrë në profilin e saj në Instagram për ta hedhur një imazh me bashkëshortin e saj Justinin me të cilin lidhën kurorë për të dytën herë, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe këngëtari në foton e publikuar shfaqen shumë provokues, biondina gjysmë e zhveshur shihet në krahët e kanadezit Bieber i cili po ashtu është zhveshur në pjesën e sipërme.

Kujtojmë se Justin menjëherë pas martesës kishte hedhur një këngë pikërisht për të bashkëshorten Hailey. /Lajmi.net/