Habiti të gjithë! Lady Gaga ‘sfidon’ gravitetin me takat tejet të larta

Këngëtarja Lady Gaga së fundi është parë në rrugët e Nju Jorkut.

ShowBiz

29/06/2018 23:10

32 vjeçarja kishte mbledhur rrugëve të qytetit numër të madh të fansave, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ajo ishte veshur tejet ngushtë dhe kishe mbathur një palë çizme të larta, me të cilat mezi ecte asaj rruge.

Këpucët që kishte aplikuar Gaga nuk mund të jenë shumë praktike, por janë në modë.

Thuhet se këngëtarja në Nju Jork po punon rreth albumit të saj të gjaashtë. /Lajmi.net/