Habit Cardi B: Me Offset u takova vetëm për seks – Lajmi.net
Habit Cardi B: Me Offset u takova vetëm për seks
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:28, 28 December 2018
Pas ndarjes, Cardi B u fotografua nga paparacët bashkë me Offset.

Cardi B dhe Offset pas lutjeve të këtij të fundit, u tha se janë ribashkuar sërish, shkruan lajmi.net.

Por, e vërteta qëndron ndryshe, reperja përmes një video-live në Instagram u përgjigj për fansat që cilët e pyetën se a është ribashkuar me Offset.

“Më është dashur të bëj seks. Kaq”, u shpreh Cardi B, e cila hodhi poshtë thashethemet për ribashkim.

Kujtojmë që dyshja janë parë bashkë në Puerto Rico, teksa po argëtoheshin bashkë në bregdet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO