Habit Cardi B, bën simbolin e shqiponjës – Lajmi.net
Habit Cardi B, bën simbolin e shqiponjës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:30, 18 January 2019
Cardi B ka habitur të gjithë me veprimin e saj në një paraqitje televizive.

Cardi B e ka bërë simbolin e shqiponjës me anë të duarve, meqë rast ka habitur të gjithë me këtë veprim, shkruan lajmi.net.

Ishte reperi 2po2, ai i cili ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, një fotografi të saj, ku shihet duke bërë simbolin e shqiponjës dykrenare.

Nuk dihet se për çfarë ishte duke folur këngëtarja në këtë moment, por ky veprim ka befasuar të gjithë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO