Guardiola transferohet te Man.City?

Sipas lajmeve më të fundit që kanë arritur nga mediat botërore, mësojmë se Pep Guardiola ka arritur marrëveshje për tu transferuar te Manchester City.

Sport

09/05/2015 18:39

Pep Guardiola si duket është dorëzuar nga posti i trajnerit të Bayern Munichut.

Dhe, sipas lajmeve që kanë arritur disa minuta më parë, mësojmë se ai ka zgjedhur transferimin te Manchester City.

Përndryshe, spanjolli është duke kaluar në një formë shumë të dobët me gjermanët, dhe kështu ka zgjedhur për tu transferuar te Manchester City.