Guardiola, Blanc e Ancelotti qeshin me Mourinhon (Foto)

Jose Mourinho është shndërruar në cak të shakave në rrjetet sociale, pas eliminimit të Chelseas nga Liga e Kampionëve.

Sport

12/03/2015 10:26

Chelsea barazoi 2:2 në Stamford Bridge me Paris Saint-Germain dhe u eliminua nga Liga e Kampionëve.

Andaj, dështimi i Blues e ka shndërruar menaxherin Jose Mourinho në cak të shakave në rrjetet sociale.

Në një fotografi shihen Pep Guardiola, Laurent Blanc e Carlo Ancelotti në tren duke qeshur me Mourinhon që është jashtë tij.

Po ashtu, në një tjetër montazh, shihet autobusi i thyer i Mourinhos, kurse në fund ai ngushëllohet nga David Luiz.

1911750_10205207506020206_7088723190612966071_n 11050196_10206312723916120_5658602645813879877_n Guardiola