Grupi C: Barcelona, City, Monchengladbach dhe Celtic (FOTO)

Barcelona ka përfunduar në vendin e parë të grupit C, duke lënë pas Cityn.

Sport

06/12/2016 22:52

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.