Gruaja sulmon burrin me thikë kuzhine

Një qift në Prishtinë pati një mosmarrëveshje, e si pasojë e saj, bashkëshortja e sulmoi me një thikë kuzhine bashkëshortin e saj.

Lajme

19/06/2015 19:34

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Policia raporton se e dyshuara është larguar në drejtim të panjohur.