Gruaja nga Prishtina thërret policinë: Më është zhdukur burri

Një rast i “personit të zhdukur” është hapur dje në policinë e Prishtinës. Në raportin 24 orësh u bë me dije se ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti është duke u hetuar. Detaje të tjera rreth këtij rasti nuk janë…

Lajme

21/02/2024 08:48

Një rast i “personit të zhdukur” është hapur dje në policinë e Prishtinës.

Në raportin 24 orësh u bë me dije se ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Rasti është duke u hetuar.

Detaje të tjera rreth këtij rasti nuk janë dhënë. /Lajmi.net/