Gruaja ia zë telefonin hapur Lyrical Sonit, ja çka i bëri

Ia ka zënë telefonin e hapur.

ShowBiz

03/04/2018 22:40

E gruaja e reperit Lyrical Son këtë gjë e ka shfrytëzuar për të bërë një gjë interesante, shkruan lajmi.net

Ajo ka hyrë në llogarinë e reperit në Instagram dhe ka publikuar një foto të saj në Instastory.

“Ia hakova telefonin” është shkrimi që ajo ia la fotos ku dukej mjaft bukur./Lajmi.net/

screenshot_3