Gruaja e Totit po çmend Italinë

Ajo është një emër i njohur në botën e spektaklit në Itali por përveç kësaj është edhe bashkëshortja e kapitenit legjendar të Romës, Francesco Totti. Ilary Blasi ka realizuar një set fotosh së fundmi për një revistë. Këto foto të Blasit kanë çmendur italianët. Blasi shfaqet tejet seksi dhe në një formë të shkëlqyer megjithëse…

ShowBiz

06/03/2015 18:15

Ajo është një emër i njohur në botën e spektaklit në Itali por përveç kësaj është edhe bashkëshortja e kapitenit legjendar të Romës, Francesco Totti. Ilary Blasi ka realizuar një set fotosh së fundmi për një revistë.
Këto foto të Blasit kanë çmendur italianët. Blasi shfaqet tejet seksi dhe në një formë të shkëlqyer megjithëse është nënë e 2 fëmijëve.

 

00_ilary_blasi_francesco_totti_k ilary blasi calendario ilary_blasi_costume_hot_sedere ilary-blasi ilary-blasi-1 ilary-blasi-2 ilary-blasi-3 ILARY BLASI in Bikini