Gruaja doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, burri thotë se nuk e di vendndodhjen e saj

8:55 | 24 Tetor 2021

Një grua është zhdukur në Fushë Kosovë.

Kështu ka raportuar bashkëshorti i saj në polici, ku ka thënë se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, shkruan lajmi.net.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin.

Njoftimi i plotë:

PERSON I ZHDUKUR /Lagjja 29, Fushë Kosovë 20.10.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.