Gropë mikse, me shenja komunikacioni dhe mbeturina /FOTO – Lajmi.net
Gropë mikse, me shenja komunikacioni dhe mbeturina /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 23:56, 12 July 2018
Gropë mikse, me shenja komunikacioni dhe mbeturina gjendet në afërsi të rrethit të rruga B në Mati 1 në Prishtinë.

Fotografia i është përcjell edhe organeve të Komunës së Prishtinës nëpërmjet platformës “ndreqe” ku është raportuar nga një qytetar. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO